Katering për festën e Krishtlindjes

Bëni festën tuaj të Krishtlindjes të paharrueshme.

 Në Helios Gastronomi, Krishtlindjet dhe Viti i Ri janë koha jonë e preferuar e vitit. Ne jemi në gjendje të dëshmojmë drejtpërdrejt të gjithë vullnetin e mirë festiv dhe frymën e Krishtlindjeve në festat dhe ngjarjet që kanë rëndësi për ne.

Këtë vit, jemi mbledhur për të sjellë disa ide unike dhe argëtuese për të ndriçuar çdo festë.

Po planifikoni festën e sezonit festiv me kolegët tuaj? Keni zgjedhur vendin, por ju nevojitet shërbimi i kateringut? Helios Gastronomi ofron shërbimin katering për sezonin festiv duke ofruar stafin e tij të kualifikuar dhe me të gjitha logjistikat e nevojshme për të bërë festën tuaj më të këndshme! Cilësi, shërbim dhe shije e paharrueshme në menutë tona të larmishme.

Helios Katering mendon për të gjithë këtë mbrëmje festive! Ne sjellim për ju Kutinë e Krishtlindjeve me Finger Food të personalizuar sipas preferencave tuaja. Ideale për situatën aktuale dhe shije të pakufizuar. Porosisni dhe kënaquni!

Dëshironi të ftoni miqtë tuaj më të afërt në shtëpi për të festuar fundin e vitit? Mos u shqetësoni, Helios Katering ka menduar për ju me katering të personalizuar për deri në 10 persona. Ju mund të shtoni në porosinë tuaj verë spumante, biskota me xhenxhefil dhe kanellë, dhe panetone të shijshëm të punuar me kujdes.

Po planifikoni një udhëtim festiv me kolegët tuaj? Helios Gastronomi ofron shërbim kateringu për festat e fundvitit duke vënë në dispozicion personelin e kualifikuar me të gjitha strukturat e tij për ta bërë festën tuaj më të këndshme! Cilësia, shërbimi, menuja e pasur dhe shija e paharrueshme në menutë tona të larmishme.

Rezervo Tani!