Helios Garden

Rrethuar nga gjelbërimi. Ndriçuar nga qirinjtë për një atmosferë magjike. Helios garden është oazi që keni kërkuar gjithmonë.

Ambient i përshtatshëm për një aperitiv në çift, për një pasdite argëtuese me miqtë dhe vendi i duhur për të shijuar kokteile në çdo kohë.

Nëse keni ardhur për një gotë verë, një kokteil, një kafe apo diçka për të ngrënë, ne tek Helios Garden do t’ju shërbejmë me shumë kënaqësi.